Kārlis Vērpe: "Samanta" – zīns sievietēm (10)

 • Reinis Huseins  

  2017. gada 6. martā, plkst. 12:45

  izskatās, ka Samanta tomēr ir žurnāls, kas vairak interese vīriešus - jau otrais komentārs šajā lapā, un neviena autors nav bijis sieviete ...

 • zīļuks  

  2017. gada 6. martā, plkst. 14:29

  īstenībā divas galējības, vienas kuras sevi uzlabo(krūtis,mākslīgas lūpas,pakaļa no silikona)taisa selfijus katru dienu sažmiedzot seju, bet otras apbižotās, kurām pamatīgs liekais svars, kompleksi un pa lielam dzīvē nav paveicies-arī vīrieši tādas īsti negrib...jā,mums patīk dabīgas meičas,sportiskas,gudras un smukas.

 • Sniega māte  

  2017. gada 7. martā, plkst. 14:52

  Bet mums, cienītais zīļuk, tas neinteresē - kādas meičas jums patīk. Mums ir apnicis vienmēr uztraukties par to, vai kād mūs gribēs vai nē. Lai cik neticami tas izklausītos, ir citas svarīgākas lietas dzīvē!

 • zīļuks  

  2017. gada 7. martā, plkst. 15:29

  un tomēr cik gan savādi daba ir iekārtojusi,jo 99% vīriešiem interesē sievietes izskats un tikai tad pārējais, bet sievietēm tā neesot, viņām tomēr svarīgi vai vecis spēs nodrošināt ģimeni vai arī viņu vienu pašu materiāli!es tiešām brīnījos,kad viena sieviete man teica-mums jau tas izskats nav tik svarīgs!!!jā diemžēl večiem ir šāda vājība un neko nevar izdarīt!man patīk arī omulīgas,pozitīvas,draudzīgas sievietes pat ja viņas vizuāli nav pievilcīgas, bet mums vīriešiem viņa spatīk kā draugi,kā potenciālo sievu mēs tomēr izvēlamies sākot ar vizuālo un tikai tad ar visu pārējo...mjā...savādi

 • prosperity > Reinis Huseins  

  2017. gada 7. martā, plkst. 15:58

  Varētu būt, ka vīrietim interesantāk ieskatīties šajā žurnālā, kas, kā saprotu, grozās vienīgi ap to, kā ir būt sievietei, ko par sievietēm domā citi, ko par sievietēm domā pašas sievietes utt. Kā vidusmēra sievietei man šāda perspektīva šķiet pārāk šaura un egocentriska, lai būtu ar kaut ko interesanta.

 • Reinis Huseins > prosperity  

  2017. gada 7. martā, plkst. 16:01

  Vai vari paskaidrot, ko nozīmē ''vidusmēra sieviete''? Vai ar to ir domāts, ka minētais žurnāls apraksta marginālas, nestandarta situācijas?

 • Version  

  2017. gada 7. martā, plkst. 19:09

  Mani tomēr interesē, kur palilkuši par valsts naudu veidotie Curikas stendapi?

 • Dead Bull > Sniega māte  

  2017. gada 8. martā, plkst. 11:25

  Var nodarboties ar daudz un dažādām "svarīgām" lietām, bet izņemot nelielu sabiedrības daļu – ģeniālus zinātniekus, māksliniekus vai uzņēmējus, kuru idejas vai darbi pārveido pasauli – pārējiem mūža lielākais un paliekošākais veikums ir izveidot harmonisku ģimeni un izaudzināt laimīgus bērnus, kuri būs spējīgi gūt panākumus. Šis dzīves lielais projekts ir kā divvirzienu ceļš, un lai ņemtu un saņemtu, kaut kas ir arī jādod. Ja vien nenosedz sevi no galvas līdz kājām ar maisu, tava dāvana savam vīrietim sagādā prieku arī pārējiem – ekonomisti to dēvētu par pozitīvu eksternalitāti. Medaļai ir arī otra puse: šī злоба komentāros, poza, cik jūs un jūsu viedokļi mums, sievietēm, esat nesvarīgi, ir toksiska un, domājams, grūti nomazgājama, pārnākot mājās.

 • Marta avens > Dead Bull  

  2017. gada 8. martā, plkst. 12:24

  Un ja tā zloba nemaz netiek mazgāta nost?
  Ja nu šī zloba ir kā vairogs, kas sargā mazu niķīgu meiteni, kas bērnībā nav saņēmusi to, ko ļoti vēlējusies (visticamāk - mammas mīlestību) ?
  Tad nu tālāk, ejot pa dzīvi, lai mazāk sāpētu, ir jāpiesedzas un sevi jāmāna ar "svarīgākām darāmām lietām".

 • Grumpy Cat  

  2017. gada 8. martā, plkst. 22:44

  Ja nav iespējams pacelties augstāk par "ģenitālo" līmeni domāšanā un pasaules uztverē, tad, protams, nekas cits neatliek kā "cepties" par spalvu plūkšanu un izgudrot jaunvārdus kājstarpei. Diez, kādu interesē, cik bieži (un vai vispār) paduses skuj Angela Merkele? Un ziniet kāpēc - jo viņa ir Vācijas kanclere! Sieviete, kura dzīvē sasniegusi fantastisku rezultātu, izmantojot savas smadzenes.

Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem

Dienas citāts

 • Karš nav nekāds piedzīvojums. Karš ir slimība. Kaut kas līdzīgs tīfam.

  Antuāns de Sent-Ekziperī

Iesakām

 • 2014. gada 22. septembrī, plkst. 6:09

  Ivars Ījabs: Maidans mūža garumā (10)

  Nevienam nepietiks dūšas apgalvot, ka Maidans nebija tā vērts, – tas vienkārši ir tautas pašapziņas jautājums, kurai nepatīk, ka tai kāds deģenerēts valdnieks ķēza uz galvas.

 • 2013. gada 20. jūnijā, plkst. 0:06

  Kerija Trī: Mūzikā es varu būt pilnīgi godīga

  Ja es kaut ko vēlos pateikt, man tas ir jāpasaka, un mūzika ir veids, kādā es to varu izdarīt. Nedomāju, ka es jebkad būtu sākusi rakstīt dziesmu ar mērķi radīt kaut ko skaistu. Es rakstu ar mērķi pateikt to, ko es vēlos pateikt.

 • 2016. gada 11. februārī, plkst. 6:24

  Armands Znotiņš: Primitīvisms Imanta Kalniņa stilā (11)

  Jācer, ka pilns Imanta Kalniņa simfoniju cikls patiešām kādreiz tiks ieskaņots, kaut vai tikai kultūrvēsturisku motīvu dēļ, un ka šīm partitūrām nekad, nekad mūžā vairs nepievienosies ne Astotā, ne Devītā.

 • 2013. gada 30. maijā, plkst. 7:05

  Pauls Bankovskis: Nejaušības ceļā (1)

  Miegs vēl nenāca, ja vien nebija vēlēšanās ieslīgt eksistenciālās skumjās, istabā nebija nekā, ko iesākt, un es devos atkal laukā nākamajā šķērsielā krodziņā iedzert drusku vīna.

 • 2016. gada 26. augustā, plkst. 6:38

  Inese Tone: No rudens līdz pavasarim (1)

  lūdzu, nodziedi mani – es lūdzu. es skatījos acīs, bet acu nebija. tikai lēni mākoņi laiski slīdēja gar horizontu. nodziedi mani, jo citādi es neesmu. vien augšā, virs smagi melniem padebešiem, mūžam riņķo milzīgas, sniegbaltas svīres.

 • 2014. gada 14. novembrī, plkst. 1:08

  Anna Kalna: Lielceļš (5)

  – Labrīt, es esmu Alise, mēs runājām pa telefonu, – meitene sacīja, pienākusi man klāt. Rokās viņai bija maza, dzeltena rokassomiņa. Kā tām modelēm, kuras Anastasija mēdza apbrīnot glancētajos žurnālos.

 • 2016. gada 8. jūnijā, plkst. 6:00

  Ieva Raudsepa, Evita Goze: Subjektīvs Latvijas laikmetīgo fotogrāmatu apskats

  Rakstīt par fotogrāmatām Latvijā ir diezgan grūti, jo nevar runāt par tendencēm vai virzieniem, bet drīzāk par izņēmumiem. Katra Latvijas autora izdota grāmata ir vairāk pārsteigums, nekā likumsakarība.

 • 2015. gada 25. decembrī, plkst. 11:10

  Liene Brizga-Kalniņa: Ziemassvētku izaicinājums (5)

  Es ieraugu, ka Ziemassvētki, gluži kā istabu tīrot, ir saslaucījuši manā priekšā gružu kaudzi – tie konfrontē mani ar pašas vājībām, trūkumiem, ar ilūzijām un grūtībām. Tie atgādina, iespiež kā ar zīmogu – visu nekad nevar paspēt, bet, mēģinot paspēt visu, es varu palikt tikai starp dekorācijām, pie skaistas un tukšas svētku čaulas.Kultūras Ministrija
vkkf