Roberts Rasums: Ievadot rūgtu mācībstundu (6)

 • Circus Maximus  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 11:33

  Domāju, ka drīz vien mēs dzirdēsim apgalvojumus no sērijas - Tramps vairs nav ASV prezidents. Viņš pats sevi ir atcēlis, pārkāpjot ASV konstitūcijas nerakstītajā kodolā iekļautas normas (t.i. sociālliberālās vērtības).
  Pēc analoģijas ar katoļu baznīcu, kas 2000 gadus veiksmīgi turas pie principa - pāvests ir nemaldīgs un neatceļams. Ja nu tomēr kāds no viņiem ir sadarījs ko nepareizu, tad nav pāvests, bet gan pāvesta tronī ielavījies sātana kalps. Ar kuru, protams, nekāda auklēšanās nebūs.

 • prosperity  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 14:49

  ''Ņujorkas, Vašingtonas, Londonas un citu lielpilsētu ielās notikušas demonstrācijas ar devīzi "Tramps nav mans prezidents". Pat šeit, Latvijā, sociālajos tīklos un dažādos blogos stilistiski vairāk vai mazāk izsmalcināta ASV jaunā prezidenta lamāšana ir kļuvusi par kārtējo ieradumu – līdzīgu selfijiem, plankingiem un sazin kam vēl.''

  Nedomāju, ka arī ASV vai Lielbritānijā šie protesti ir kas vairāk par modes lietu. Un ko gan prezidents var atbildēt protestētājiem? Nedaudz pasekoju līdzi sieviešu gājienam - sievietes ģērbušās vagīnu kostīmos sauc Trampu par seksistu un rasistu. Neesmu no Trampa kvēlākajiem aizstāvjiem, taču šķiet zem jebkura prezidenta goda kaut kā īpaši reaģēt uz šādu cirku. Nemaz jau neizskatās, ka liberāļi mēģina iziet uz kaut kādu diskusiju, tikai sacelt iespējami lielu skandālu ar paštaisnu virtue-signalling.

 • ckzs  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 16:09

  Paralēli mileniāļu un kreiso psihošanai ielās, interesants fenomens ir lielo šovbiznesa balvu pasniegšanas ceremonijās par teju obligātu pienākumu kļuvušās anti-Trampa runas, jo klusēšana vai, nedod Dievs, atšķirīgs viedoklis, var negatīvi ietekmēt karjeru. Konservatīvisms ir kļuvis par jauno kontrkultūru, tāpēc, ja kāds mūsdienās grib būt "pret sistēmu" un spēlēt pankroku, viņam būtu jāatbalsta Tramps, jātrigero feministes un jāapšauba "refugees welcome" naratīvs.

 • Dead Bull > ckzs  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 17:18

  Ir vajadzīgas iekšas, lai kreiso "liberāļu" sabantujos atļautos runāt pretim meinstrīmam, bet ja ir dūša – plaša atpazīstamība garantēta. Nupat jau ir spilgts precedents. Ja ne vakarkleita ar Trampa vēlēšanu lozungu, vai citādi Grammy ceremonijā tik plašu ievērību gūtu dziedātāja Joy Villa?

 • Viestards  

  2017. gada 14. februārī, plkst. 14:36

  Un kad Francijā protestēja pret viendzimuma laulībām, tad kas bija?

 • Viestards  

  2017. gada 14. februārī, plkst. 14:40

  Drīz feministu paaudzei pienāks patiesības brīdis, kad viņas nevienam vairs neinteresēs, viena otrai neinteresēs un domās vien par savu privāto komfortu un rocību, lai vecumdienās pansionātā ir kādi iztikas līdzekļi.

Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem

Dienas citāts

 • Ei, ķēniņ, es nepieminu ļaunu.

  Kaķītis

Iesakām

 • 2013. gada 15. janvārī, plkst. 3:01

  Ivars Ījabs: Viens kārtīgs D (2)

  Nekāda supervalsts mums tuvākajā nākotnē nedraud, jo dažādas ES dalībvalstis joprojām dzīvo uz dažādām planētām. Tāds iespaids rodas, ja rūpīgāk ieklausāmies troksnī ap Krievijas pilsonības piešķiršanu franču aktierim Žerāram Depardjē.

 • 2016. gada 13. janvārī, plkst. 6:59

  Sanita Stinkule: Laiks, kad latvietis sāk sevi apzināties

  Jāņa Krēsliņa fotogrāfijas un zīmējumi, ks tapuši divās etnogrāfiskās ekspedīcijās, joprojām ļauj spriest par to, kā aizpagājušā gadsimta nogalē izskatījušies, ko valkājuši un kur dzīvojuši Latvijas novadu iedzīvotāji.

 • 2014. gada 6. martā, plkst. 4:48

  Artis Ostups: Piezīmes par Alliksāru (1)

  Vīrietis izklaidīgi malko kafiju, pēkšņi pārtrauc, ātri pārlaiž vērīgu un pētošu skatienu, trīs reizes uzsit pa galdiņu, pieceļas un sāk lasīt. Skaļā un tālu sadzirdamā balsī. Lasa dīvainā, monotonā tonī, ar pirkstiem līdzi sizdams ritmu.

 • 2012. gada 18. jūnijā, plkst. 8:06

  Luiss Kerols: 8 vai 9 prātīgi vārdi par vēstuļu rakstīšanu (6)

  Publicējam padomus, ko "Alises Brīnumzemē" autors pierakstījis 1890. gadā, runādams par lietām, kas aktuālas viņa laikam, taču var tikt izmantotas arī mūsu straujajā e-pastu un īsziņu laikmetā.

 • 2016. gada 10. decembrī, plkst. 6:00

  Performance: Trešās klases līmeņa iestudējums par Latvijas dzejas kopainas viskontrastējošākajām iezīmēm

  Piedāvājam noskatīties jauno dzejnieku performanci, kas tika izpildīta grāmatžurnāla "Satori" Nr. 1 atvēršanas vakarā Kaņepes Kultūras centrā.

 • 2016. gada 8. aprīlī, plkst. 6:04

  Vilis Lācītis: Kāzu brauciens (3)

  Garais kaut ko nikni noīd cauri mašīnas troksnim, taču tanī brīdī buss palecas pret kārtējo bedri, Lisijs rauj, rauj ar atvēzienu, viņa roka slaidā trajektorijā atsitas pret Bārdas degunu, vienlaikus Garais izdod asinis stindzinošu kliedzienu...

 • 2015. gada 25. februārī, plkst. 6:02

  Māra Žeikare, Diāna Popova: Hardija Lediņa diskotēkas (1)

  Par diskotēkām mūsdienu izpratnē tos gan grūti nosaukt, jo padomju jaunietim paredzētajam pasākumam pirmkārt bija jābūt izglītojošam, tādēļ tie tika dēvēti par diskotēkām-lektorijiem jeb "klausāmajām diskotēkām".

 • 2013. gada 11. septembrī, plkst. 10:09

  Rainis: Dzejoļi bērniem

  Šodien savu 148. dzimšanas dienu svinētu latviešu dzejnieks, rakstnieks un dramaturgs Jānis Pliekšāns jeb Rainis. Viņa dzimšanas dienā piedāvājam Raiņa rakstītos dzejoļus bērniem.Kultūras Ministrija
vkkf