Roberts Rasums: Ievadot rūgtu mācībstundu (6)

 • Circus Maximus  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 11:33

  Domāju, ka drīz vien mēs dzirdēsim apgalvojumus no sērijas - Tramps vairs nav ASV prezidents. Viņš pats sevi ir atcēlis, pārkāpjot ASV konstitūcijas nerakstītajā kodolā iekļautas normas (t.i. sociālliberālās vērtības).
  Pēc analoģijas ar katoļu baznīcu, kas 2000 gadus veiksmīgi turas pie principa - pāvests ir nemaldīgs un neatceļams. Ja nu tomēr kāds no viņiem ir sadarījs ko nepareizu, tad nav pāvests, bet gan pāvesta tronī ielavījies sātana kalps. Ar kuru, protams, nekāda auklēšanās nebūs.

 • prosperity  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 14:49

  ''Ņujorkas, Vašingtonas, Londonas un citu lielpilsētu ielās notikušas demonstrācijas ar devīzi "Tramps nav mans prezidents". Pat šeit, Latvijā, sociālajos tīklos un dažādos blogos stilistiski vairāk vai mazāk izsmalcināta ASV jaunā prezidenta lamāšana ir kļuvusi par kārtējo ieradumu – līdzīgu selfijiem, plankingiem un sazin kam vēl.''

  Nedomāju, ka arī ASV vai Lielbritānijā šie protesti ir kas vairāk par modes lietu. Un ko gan prezidents var atbildēt protestētājiem? Nedaudz pasekoju līdzi sieviešu gājienam - sievietes ģērbušās vagīnu kostīmos sauc Trampu par seksistu un rasistu. Neesmu no Trampa kvēlākajiem aizstāvjiem, taču šķiet zem jebkura prezidenta goda kaut kā īpaši reaģēt uz šādu cirku. Nemaz jau neizskatās, ka liberāļi mēģina iziet uz kaut kādu diskusiju, tikai sacelt iespējami lielu skandālu ar paštaisnu virtue-signalling.

 • ckzs  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 16:09

  Paralēli mileniāļu un kreiso psihošanai ielās, interesants fenomens ir lielo šovbiznesa balvu pasniegšanas ceremonijās par teju obligātu pienākumu kļuvušās anti-Trampa runas, jo klusēšana vai, nedod Dievs, atšķirīgs viedoklis, var negatīvi ietekmēt karjeru. Konservatīvisms ir kļuvis par jauno kontrkultūru, tāpēc, ja kāds mūsdienās grib būt "pret sistēmu" un spēlēt pankroku, viņam būtu jāatbalsta Tramps, jātrigero feministes un jāapšauba "refugees welcome" naratīvs.

 • Dead Bull > ckzs  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 17:18

  Ir vajadzīgas iekšas, lai kreiso "liberāļu" sabantujos atļautos runāt pretim meinstrīmam, bet ja ir dūša – plaša atpazīstamība garantēta. Nupat jau ir spilgts precedents. Ja ne vakarkleita ar Trampa vēlēšanu lozungu, vai citādi Grammy ceremonijā tik plašu ievērību gūtu dziedātāja Joy Villa?

 • Viestards  

  2017. gada 14. februārī, plkst. 14:36

  Un kad Francijā protestēja pret viendzimuma laulībām, tad kas bija?

 • Viestards  

  2017. gada 14. februārī, plkst. 14:40

  Drīz feministu paaudzei pienāks patiesības brīdis, kad viņas nevienam vairs neinteresēs, viena otrai neinteresēs un domās vien par savu privāto komfortu un rocību, lai vecumdienās pansionātā ir kādi iztikas līdzekļi.

Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem

Dienas citāts

 • Mūsu dzīves galvenais uzdevums ir palīdzēt citiem. Un, ja nevaram palīdzēt, vismaz nesāpināt tos.

  Dalailama

Iesakām

 • 2016. gada 13. decembrī, plkst. 5:10

  Ieva Skrebele: Kuram būs lemt par priekamājām? (19)

  Latvijā pastāv vārda brīvība, ikviens drīkst runāt, ko vien vēlas. Mācītājs drīkst moralizēt no kanceles, feministi drīkst rakstīt blogus, vecāki drīkst saviem bērniem stāstīt par ģimenes vērtībām.

 • 2017. gada 16. februārī, plkst. 5:58

  Ivars Drulle: Tad jau labāk nocirst rokas

  Saruna par to, kas Ivaru Drulli interesē mākslā, cik svarīgi ir neatkārtoties un kāpēc darbs "Manai dzimtenei" vēl nemaz nav pabeigts.

 • 2016. gada 16. novembrī, plkst. 6:23

  Zane Timoņina: Tēva mīlestība

  Šajā komerciālajā intrigu pasaulē, kurā katram iesaistītajam ir vairākas sejas, tēva un meitas attiecības izvēršas par jaunu spēli, abiem mēģinot gūt psiholoģisku pārsvaru pār otru.

 • 2016. gada 16. februārī, plkst. 12:46

  Ilmārs Šlāpins: Kā izdzīvot bēgļu straumē? (2)

  Ir sejas, kas izkliedz saukļus, un es saprotu, ka man nepatīk šie cilvēki, jo viņi ir neglīti un neglīti kļūst arī viņu saukļi. Redzot divus pūļus, es gluži neviļus izvēlos nostāties pie tiem, kas man patīk.

 • 2013. gada 30. augustā, plkst. 3:36

  Alise Zariņa: Es būšu auglis. Tu būsi pirksti (20)

  Es būšu auglis. Tu būsi pirksti. Es būšu zeme. Tu būsi lietus. Es būšu vecs magnetofons. Tu būsi kasete. Es būšu sērkociņš. Tu būsi mazgadīgs piromāns.

 • 2012. gada 19. aprīlī, plkst. 9:16

  Madara Rutkēviča: Tēva acīs snieg (26)

  Pēc tās ziemas nakts Talsiņas tēvs vairs nevar staigāt. Sēž istabā un krāso lūpas. Talsiņa skolā nevienam nestāsta par tēvu. Vienreiz skolotāja jautā, Talsiņa atbild, ka tēvs miris. Nosalis sniegā.

 • 2013. gada 20. decembrī, plkst. 8:12

  "Satori" portāla arheoloģija

  Stāsta Reinis Tukišs, Dagnis Skurbe, Anda Baklāne, Haralds Matulis, Ainārs Kamoliņš, Nils Sakss, Ingmāra Balode. Ar bijušajiem "Satori" redaktoriem sarunājās Elizabete Lukšo.

 • 2014. gada 13. janvārī, plkst. 8:01

  Rūta Briede: Neobligātā literatūra

  Arī manam spītīgajam raksturam, lai gan lasīju daudz un literatūras stundas man patika, "obligātās literatūras" obligātums šad tad nodarīja kaitējumu. Piemēram, Edvarta Virzas "Straumēnus" es izlasīju tikai tik daudz, lai atbildētu uz jautājumiem literatūras grāmatā.Kultūras Ministrija
vkkf