Roberts Rasums: Ievadot rūgtu mācībstundu (6)

 • Circus Maximus  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 11:33

  Domāju, ka drīz vien mēs dzirdēsim apgalvojumus no sērijas - Tramps vairs nav ASV prezidents. Viņš pats sevi ir atcēlis, pārkāpjot ASV konstitūcijas nerakstītajā kodolā iekļautas normas (t.i. sociālliberālās vērtības).
  Pēc analoģijas ar katoļu baznīcu, kas 2000 gadus veiksmīgi turas pie principa - pāvests ir nemaldīgs un neatceļams. Ja nu tomēr kāds no viņiem ir sadarījs ko nepareizu, tad nav pāvests, bet gan pāvesta tronī ielavījies sātana kalps. Ar kuru, protams, nekāda auklēšanās nebūs.

 • prosperity  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 14:49

  ''Ņujorkas, Vašingtonas, Londonas un citu lielpilsētu ielās notikušas demonstrācijas ar devīzi "Tramps nav mans prezidents". Pat šeit, Latvijā, sociālajos tīklos un dažādos blogos stilistiski vairāk vai mazāk izsmalcināta ASV jaunā prezidenta lamāšana ir kļuvusi par kārtējo ieradumu – līdzīgu selfijiem, plankingiem un sazin kam vēl.''

  Nedomāju, ka arī ASV vai Lielbritānijā šie protesti ir kas vairāk par modes lietu. Un ko gan prezidents var atbildēt protestētājiem? Nedaudz pasekoju līdzi sieviešu gājienam - sievietes ģērbušās vagīnu kostīmos sauc Trampu par seksistu un rasistu. Neesmu no Trampa kvēlākajiem aizstāvjiem, taču šķiet zem jebkura prezidenta goda kaut kā īpaši reaģēt uz šādu cirku. Nemaz jau neizskatās, ka liberāļi mēģina iziet uz kaut kādu diskusiju, tikai sacelt iespējami lielu skandālu ar paštaisnu virtue-signalling.

 • ckzs  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 16:09

  Paralēli mileniāļu un kreiso psihošanai ielās, interesants fenomens ir lielo šovbiznesa balvu pasniegšanas ceremonijās par teju obligātu pienākumu kļuvušās anti-Trampa runas, jo klusēšana vai, nedod Dievs, atšķirīgs viedoklis, var negatīvi ietekmēt karjeru. Konservatīvisms ir kļuvis par jauno kontrkultūru, tāpēc, ja kāds mūsdienās grib būt "pret sistēmu" un spēlēt pankroku, viņam būtu jāatbalsta Tramps, jātrigero feministes un jāapšauba "refugees welcome" naratīvs.

 • Dead Bull > ckzs  

  2017. gada 13. februārī, plkst. 17:18

  Ir vajadzīgas iekšas, lai kreiso "liberāļu" sabantujos atļautos runāt pretim meinstrīmam, bet ja ir dūša – plaša atpazīstamība garantēta. Nupat jau ir spilgts precedents. Ja ne vakarkleita ar Trampa vēlēšanu lozungu, vai citādi Grammy ceremonijā tik plašu ievērību gūtu dziedātāja Joy Villa?

 • Viestards  

  2017. gada 14. februārī, plkst. 14:36

  Un kad Francijā protestēja pret viendzimuma laulībām, tad kas bija?

 • Viestards  

  2017. gada 14. februārī, plkst. 14:40

  Drīz feministu paaudzei pienāks patiesības brīdis, kad viņas nevienam vairs neinteresēs, viena otrai neinteresēs un domās vien par savu privāto komfortu un rocību, lai vecumdienās pansionātā ir kādi iztikas līdzekļi.

Piedalies diskusijā

Lai komentētu, lūdzu, autorizējieties!
Reģistrēties  |  Aizmirsu paroli
Ienāc ar
FB Twitter


Parakstīties uz Satori jaunumiem
Kultūras Ministrija vkkf

Dienas citāts

 • Cilvēki man patīk vairāk par viņu principiem. Cilvēki bez principiem man patīk vairāk par visu pasaulē.

  Oskars Vailds

Iesakām

 • 2015. gada 26. janvārī, plkst. 9:35

  Jānis Vādons: Izglītība un novērtējums: attieksmes jautājums (2)

  Solvita Lazdiņa rakstā "Zelta liecības un mācīšanās" pievēršas vairākām būtiskām izglītības satura un skolēnu [paš]motivācijas mehānismu problēmām. Nebūt nepretendējot uz to, ka man risinājumi būtu zināmi, tomēr pārsteidz vietām grūti izprotamais pamatojums.

 • 2014. gada 22. augustā, plkst. 3:08

  Signe Baumane: Ir iespējams arī dzīvot (8)

  Režisore Signe Baumane uzņēmusi skaudru un personisku animācijas filmu par sievietes mēģinājumu saprast savu depresiju un pašnāvnieciskās tieksmes, meklējot saknes savas ģimenes un līdz ar to - savas dzimtenes vēsturē.

 • 2016. gada 12. februārī, plkst. 11:07

  Ieva Melgalve: Rotaļlietu filozofija

  Bērnība ir dīvains laiks. Tu, cilvēks, ar mainīgām sekmēm mēģini apgūt dzīves likumsakarības, bet lielākā daļa no tavām domām un jūtām – kuras tev neizdodas izpaust precīzi un līdz galam, jo tu vēl neproti tik veikli lietot valodu, – tiek uztvertas kā jau bērna domas un jūtas: aizkustinošas, mīlīgas, bet lielajā pieaugušo pasaulē nebūtiskas.

 • 2015. gada 7. jūlijā, plkst. 6:07

  Pauls Bankovskis: I want to believe* (5)

  Pacienti tagad pie ārstiem bieži vien ierodoties, lai apstiprinātu pašu uzstādītas un bieži vien visādos kaktu blogos sasmeltā informācijā balstītas diagnozes.

 • 2016. gada 4. novembrī, plkst. 7:28

  Jānis Elsbergs: Otrā cēliena beigas (5)

  ar Dievu, dzimtene,
  es neesmu tavs dēls,
  vien iereibis
  un apsāpējies tēls.

 • 2016. gada 5. oktobrī, plkst. 12:58

  Lakstīgalas vārdnīca: Ieva Viese-Vigula

  Turpinām publicēt Starptautisko bērnu literatūras lasījumu "Lakstīgalas vārdnīca: kas ligzdo bērnu literatūrā?" videoierakstus un šonedēļ piedāvājam Ievas Vieses-Vigulas stāstu "Kate un mežakuilis".

 • 2017. gada 1. februārī, plkst. 4:26

  Ilze Fedosejeva: Tūristu gaidot jeb kā izdzīvot aborigēniem

  Mūsdienās miljoniem cilvēku pasaulē ik gadu labprātīgi dodas ceļā, neraugoties uz atšķirīgo laika joslu radīto diskomfortu, stundām ilgo sēdēšanu autobusu un lidmašīnu sēdekļos, nīkšanu sastrēgumos uz autoceļiem un laika nosišanu lidostās.

 • 2015. gada 5. februārī, plkst. 10:02

  Agate: Pasaules lielākā nelaime ir karš

  Agatei Grīnhofai ir 11 gadi. Viņa mācās Rīgas Doma kora skolā un pavisam nesen debitēja kā soliste režisores Margo Zālītes iestudētajā "Kartupeļu operā".